همان طور که می دانید YouTube از همان ابتدای فعالیتش (یعنی سال 2005 که توسط سه کارمند جوان پی پل راه اندازی شد)، سیاست حفظ حقوق ناشران و تولید کنندگان ویدیو را به طور جدی اجرا کرده است. به این ترتیب در این سایت چیزی به نام دکمه دانلود وجود ندارد.

اما روش های مختلفی نیز برای دانلود ویدیو از یوتیوب ابداع شده که البته معمولا پر دردسر هستند یا نیاز به نصب نرم افزار خاصی دارند.

در این آموزش تصویری در کوییک ریویو یاد می گیرید که چگونه به سادگی ویدیو ها و حتی زیرنویس های مورد نظرتان را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن از یوتیوب دانلود کنید. این روش نیازی به نرم افزار خاصی ندارد و در تمامی دستگاه ها از جمله موبایل و کامپیوتر کاربرد دارد.

کمی بیشتر راجع به یوتیوب بدانید

یوتیوب دومین موتور جست و جوی پر کاربرد در جهان پس از گوگل است و هم اکنون بیش از 2 میلیارد نفر کاربر ماهانه دارد. در هر دقیقه بیش از 500 ویدیو در یوتیوب بارگذاری می شود و مردم دنیا روزانه بیش از 1 میلیارد ساعت ویدیو در آن تماشا می کنند. این شبکه به همراه گوگل هر دو به کمپانی آلفابت تعلق دارند.

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب

برای دانلود فیلم از یوتیوب ابتدا باید لینک آن را از بخش بالایی مرورگرتان کپی کنید.

سپس در پنجره جدیدی وبسایت y2mate.com را باز کنید.

این وبسایت یک ویدیو دانلودر اتوماتیک است که لینک های دانلود ویدیوی مورد نظر شما را برایتان تولید می کند. کافی است لینک ویدیو را در بخش مشخص شده Paste کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب

پس از اینکه لینک ویدیو را در سایت y2mate پیست کردید، این سایت به طور خودکار تمامی کیفیت های موجود از آن ویدیو را پیدا کرده و به همراه حجم ویدیو به شما نمایش می دهد.

حالا وقت آن است تا هر کیفیتی که دوست داشتید را انتخاب کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید تا دانلود آغاز شود. به همین سادگی!

دانلود ویدیو از یوتیوب

آموزش دانلود زیرنویس از یوتیوب

حتما می دانید که بسیاری از ویدیو ها در یوتیوب توسط ناشران با زیرنویس های مختلف منتشر می شوند. جدای از ناشر، خود یوتیوب هم به طور خودکار توسط الگوریتم های پیچیده هوش مصنوعی اش زبان فیلم را تشخیص می دهد و گفتار های ویدیو را به نوشتار تبدیل می کند.

اگر قصد داشتید زیرنویس فیلمی را از یوتیوب دانلود کنید، کافی است تا لینک آن ویدیو را کپی کنید و در سایت Downsub.com پیست کنید. کارکرد این سایت هم همچون سایت y2mate است، با این تفاوت که این سایت برای دانلود زیرنویس از یوتیوب طراحی شده است.

دانلود زیرنویس از یوتیوب

پس از Paste کردن لینک در سایت داون ساب، دکمه دانلود را بزنید. این سایت به طور خودکار تمامی زیرنویس های آن ویدیو را پیدا کرده و به شما نمایش می دهد.

هم اکنون می توانید از بین زیرنویس های موجود، زبان مورد نظرتان را انتخاب کنید و فایل زیرنویس را در دو فرمت TXT و SRT دانلود کنید.

این مطلب را دوست داشتید؟

به آن 1 ← 5 امتیاز بدهید

امتیاز مطلب 4.8 / 5. تعداد آرا 17

هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده! شما اولین نفر باشید