کمپانی بازی سازی یوبی سافت (Ubisoft) دیشب بازی جدید و خارق العاده اش به نام هایپر اسکیپ (Hyper Scape) را معرفی کرد. این بازی همچون پابجی و کال آف دیوتی یک بازی در سبک بتل رویال است و تصاویر و ویدیو های منتشر شده از آن نشان می دهد که رقیبی بسیار جدی برای این دو بازی معروف خواهد بود.

شاید اصلی ترین تفاوت این بازی با دیگر بازی های سبک بتل رویال سرعت فوق العاده آن باشد که کاملا شما را به دنیای دیگری خواهد برد. بر خلاف دیگر بازی های بتل رویال که برای موبایل نیز عرضه شده اند، هایپر اسکیپ فعلا فقط برای کنسول و پی سی عرضه شده است.

داستان این بازی در یک شهر خیالی به نام نئو آرکادیا رقم می خورد، جایی که در آینده وجود دارد و انسان ها با تکنولوژی های بسیار پیشرفته سر و کار دارند. در ابتدای بازی شما به همراه هم تیمی های خود وارد نئو آرکادیا می شوید و باید با 99 بازیکن دیگر به رقابت نفس گیر بپردازید.

تصویری از شهر Neo Arcadia با ساختمان های بلند مرتبه

همان طور که در بازی پابجی، پس از گذشت مدتی از شروع رقابت، فیلد بازی شروع به کوچک شدن می کند، در هایپر اسکیپ نیز اتفاقی این چنین رخ می دهد. در Hyper Scape پس از مدتی شهر خیالی نئو آرکادیا از بیرون شروع به ویران شدن می کند و بنابراین بازیکنان در یک جنگ رو در رو قرار می گیرند.

در نهایت هر تیمی که تا آخر زنده بماند برنده است، اما این برنده شدن کار آسانی نیست. شما در هایپر اسکیپ علاوه بر زمین در آسمان هم حرکت می کنید و باید حواستان به همه طرف باشد!

در این بازی می توانید همزمان دو اسلحه حمل کنید و آنها را ارتقا دهید. در بخش هایی از بازی اتفاقاتی رقم می خورد که می تواند به شما کمک کند محل حضور تمام بازیکنان را ببینید و همچنین مهمات بی نهایت به دست بیاورید. همچنین امکانات زیادی مثل نامرئی شدن یا حرکت با سرعت نور نیز وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن آنها تلاش کنید.

در هایپر اسکیپ می توانید با از بین بردن دشمنان، هم تیمی هایتان را به بازی برگردانید

در لحظات پایانی بازی یک تاج ارزشمند (The Crown) در نقشه پدیدار می شود و هر تیمی که بتواند آن را به دست بیاورد و به مدت 45 ثانیه حفظش کند برنده بازی می شود. به این ترتیب شما دو راه برای برنده شدن دارید، یکی اینکه تمام رقبا را از بین ببرید و یا اینکه تاج را به دست بیاورید.

گیم پلی این بازی به طرز شگفت انگیزی جذاب است و به نظر می رسد که گیمر های علاقه مند به سبک بتل رویال روی خوشی به آن نشان دهند.

تریلر جذاب این بازی را در کوییک ریویو تماشا کنید.

این مطلب را دوست داشتید؟

به آن 1 ← 5 امتیاز بدهید

امتیاز مطلب 4.9 / 5. تعداد آرا 7

هنوز هیچ امتیازی ثبت نشده! شما اولین نفر باشید